حتما تا کنون از بین کسانی که آن ها را در اینستاگرام دنبال می کنید، افرادی را دیده اید که برای زیبا تر شدن تصویر یا سرگرمی از فیس افکت اینستاگرام استفاده می کنند. در این مطلب به شما اموزش می دهیم که چطور شما نیز با استفاده از فیس افکت ها سرگرمی ایجاد کنید یا عکس های خود را با جلوه ای زیبا تر به اشتراک بگذارید. تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

فیس افکت اینستاگرام چیست؟

اخیرا اینستاگرام در به روزرسانی های خود، این قابلیت را برای کاربرانش فراهم کرده است که بتوانند از فیس افکت ها استفاده کنند. این اتفاق دقیقا بعد از ترند شدن اپلیکیشن اسنپ چت افتاد و اکثر فعالان این حوزه معتقد بودند که اینستاگرام به تقلید از اسنپ چت این ویژگی را به قابلیت های خود افزوده است.

چطور از فیس افکت اینستاگرام استفاده کنیم؟

همانطور که قبلا گفته شد، قابلیت استفاده از فیلتر های اینستاگرام در اپدیت های اخیر افزوده شده است. پس برای استفاده از فیس افکت ها باید ابتدا اینستاگرام خود را اپدیت کنید. لازم به ذکر است که این فیس فیلتر ها قابل استفاده روی عکس و فیلم می باشد و انواع مختلفی دارند. شما می توانید از این فیس افکت ها استفاده کنید و ان را روی چهره خود در فیلم یا تصویر تنظیم کنید .

چطور فیس افکت را به استوری اینستاگرام اضافه کنیم؟

استفاده ار فیس افکت ها اصلا کار سخت و مشکلی نیست اما برای راحتی شما در ادامه نحوه استفاده از فیس فیلتر ها را به طور کامل توضیح داده ایم.

در ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام را باز کرده و از ان جا برای گرفتن تصویر اماده شوید. به عکس زیر توجه کنید.
گام اول برای استفاده از فیس افکت اینستاگرام

قبلا در مطالب اموزشی وبلاگ، آموزش گام به گام و تصویری اشتراک گذاشتن استوری در اینستاگرام را اموزش داده ایم.


منبع = وبلاگ سایت فالووران